Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

CoreParts Battery 3.7v 700mAh Bateria Szary

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
CoreParts
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Battery 3.7v 700mAh
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
MBP1017
Kategoria
Części do telefonów komórkowych, takie jak klawiatura, wyświetlacze i gniazda.
Części zamienne do telefonów komórkowych
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezCoreParts: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 8324
Statystyki oparte są o 92458 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 90376 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 17 cze 2020 12:08:12
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu CoreParts Battery 3.7v 700mAh Bateria Szary:
To krótkie podsumowanie CoreParts Battery 3.7v 700mAh Bateria Szary arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

CoreParts Battery 3.7v 700mAh, Bateria, Szary, Litowo-jonowa (Li-Ion), 700 mAh, 3,7 V, SONY

Długie podsumowanie opisu CoreParts Battery 3.7v 700mAh Bateria Szary:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie CoreParts Battery 3.7v 700mAh Bateria Szary oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

CoreParts Battery 3.7v 700mAh. Typ produktu: Bateria, Kolor produktu: Szary, Technologia baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion). Obsługiwane produkty: SONY

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)