Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Microsoft OEM WIN XP PRO SR1A 3PK

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Microsoft
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
OEM WIN XP PRO SR1A 3PK
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
E85-02176/KIT
Kategoria
System operacyjny jest to program, który zostaje jako pierwszy uruchomiony po włączeniu komputera lub serwera. Od niego zależy prawidłowe działanie wszystkich pozostałych aplikacji. Niektóre przykłady popularnych systemów operacyjnych to: Microsoft Windows, Mac OS i Linux.
Systemy operacyjne
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezMicrosoft: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 3878
Statystyki oparte są o 96340 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94174 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 04:28:11
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Microsoft OEM WIN XP PRO SR1A 3PK:
To krótkie podsumowanie Microsoft OEM WIN XP PRO SR1A 3PK arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Microsoft OEM WIN XP PRO SR1A 3PK, 1,5 GB, 0,0625 GB, Intel Pentium - 233 MHz, Microsoft Windows XP Professional

Długie podsumowanie opisu Microsoft OEM WIN XP PRO SR1A 3PK:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Microsoft OEM WIN XP PRO SR1A 3PK oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Microsoft OEM WIN XP PRO SR1A 3PK. Minimalna ilość miejsca w pamięci komputerowej: 1,5 GB, Minimum RAM: 0,0625 GB. Minimalny procesor: Intel Pentium - 233 MHz, System operacyjny: Microsoft Windows XP Professional

Wymagania systemowe
Minimalna ilość miejsca w pamięci komputerowej *
1,5 GB
Minimum RAM *
0,0625 GB
Pozostałe funkcje
Minimalny procesor
Intel Pentium - 233 MHz
Zgodny z Mac
No
System operacyjny
Microsoft Windows XP Professional