Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Microsoft Xbox Console+RallySport Chal NON PAL DVD PC

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Microsoft
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Xbox Console+RallySport Chal NON PAL DVD
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
K97-00078
Kategoria
Gry elektroniczne, które wymagają interakcji gracza z interfejsem, generujące przy tym wizualną reakcję na urządzeniach elektronicznych takich jak laptopy czy konsole do gier.
Gry komputerowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezMicrosoft: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 5255
Statystyki oparte są o 96241 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94057 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 04:28:34
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Microsoft Xbox Console+RallySport Chal NON PAL DVD PC:
To krótkie podsumowanie Microsoft Xbox Console+RallySport Chal NON PAL DVD PC arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Microsoft Xbox Console+RallySport Chal NON PAL DVD, PC

Długie podsumowanie opisu Microsoft Xbox Console+RallySport Chal NON PAL DVD PC:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Microsoft Xbox Console+RallySport Chal NON PAL DVD PC oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Microsoft Xbox Console+RallySport Chal NON PAL DVD. Platforma: PC

Cechy
Platforma *
PC
Wymagania systemowe
Minimalna ilość pamięci RAM
64 MB
Wymagania systemowe
Minimalny procesor
Intel Pentium III 733 MHz
Pozostałe funkcje
Obsługiwane nośniki
DVD-ROM