Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

MicroStorage External USB 2.0 with 2,5" harddrives. 30GB zewnętrzny dysk twarde

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
MicroStorage
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
External USB 2.0 with 2,5" harddrives. 30GB
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
IB30000E957
Kategoria
Samodzielny dysk magnetyczny, optyczny lub solid state drive - urządzenie pamięci masowej zbudowane w oparciu o pamięć flash, które podłącza się do komputera za pomocą USB, eSATA lub FireWire. Umożliwia przechowywanie i odzyskiwanie danych cyfrowych.
Zewnętrzne dyski twarde
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezMicroStorage: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 4398
Statystyki oparte są o 88552 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 86540 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 04:49:22
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu MicroStorage External USB 2.0 with 2,5" harddrives. 30GB zewnętrzny dysk twarde:
To krótkie podsumowanie MicroStorage External USB 2.0 with 2,5" harddrives. 30GB zewnętrzny dysk twarde arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

MicroStorage External USB 2.0 with 2,5" harddrives. 30GB, 30 GB, 2.5", 2.0, 4200 RPM

Długie podsumowanie opisu MicroStorage External USB 2.0 with 2,5" harddrives. 30GB zewnętrzny dysk twarde:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie MicroStorage External USB 2.0 with 2,5" harddrives. 30GB zewnętrzny dysk twarde oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

MicroStorage External USB 2.0 with 2,5" harddrives. 30GB. Pojemność HDD: 30 GB, Rozmiar HDD: 2.5". Wersja USB: 2.0. Szybkość HDD: 4200 RPM

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Customer service details