Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

CoreParts External Firewire with 3,5" harddrive. 250GB zewnętrzny dysk twarde

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
CoreParts
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
External Firewire with 3,5" harddrive. 250GB
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
MS250E/FW
Kategoria
Samodzielny dysk magnetyczny, optyczny lub solid state drive - urządzenie pamięci masowej zbudowane w oparciu o pamięć flash, które podłącza się do komputera za pomocą USB, eSATA lub FireWire. Umożliwia przechowywanie i odzyskiwanie danych cyfrowych.
Zewnętrzne dyski twarde
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezCoreParts: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 4491
Statystyki oparte są o 92289 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 90202 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 19 maj 2020 11:53:46
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu CoreParts External Firewire with 3,5" harddrive. 250GB zewnętrzny dysk twarde:
To krótkie podsumowanie CoreParts External Firewire with 3,5" harddrive. 250GB zewnętrzny dysk twarde arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

CoreParts External Firewire with 3,5" harddrive. 250GB, 250 GB, 3.5", 7200 RPM

Długie podsumowanie opisu CoreParts External Firewire with 3,5" harddrive. 250GB zewnętrzny dysk twarde:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie CoreParts External Firewire with 3,5" harddrive. 250GB zewnętrzny dysk twarde oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

CoreParts External Firewire with 3,5" harddrive. 250GB. Pojemność HDD: 250 GB, Rozmiar HDD: 3.5", Szybkość HDD: 7200 RPM

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Customer service details
Array