Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Mr. Handsfree Headset Blue Music bluetooth Zestaw słuchawkowy

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Mr. Handsfree
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Headset Blue Music bluetooth
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
7826
Kategoria
Zestaw słuchawkowy to połączenie słuchawek z mikrofonem. Zapewniają taką samą funkcjonalność jak zwykłe zestawy telefoniczne ale dodatkowo do korzystania z nich nie trzeba używać rąk. Mają wiele zastosowań, między innymi w call centre.
Słuchawki i zestawy słuchawkowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezMr. Handsfree: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 4396
Statystyki oparte są o 95265 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 93073 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 18 Nov 2019 14:07:21
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Mr. Handsfree Headset Blue Music bluetooth Zestaw słuchawkowy:
To krótkie podsumowanie Mr. Handsfree Headset Blue Music bluetooth Zestaw słuchawkowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Mr. Handsfree Headset Blue Music bluetooth, Zestaw słuchawkowy, Monofoniczny, Cyfrowy, Bezprzewodowy, 10 m, 7 h

Długie podsumowanie opisu Mr. Handsfree Headset Blue Music bluetooth Zestaw słuchawkowy:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Mr. Handsfree Headset Blue Music bluetooth Zestaw słuchawkowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Mr. Handsfree Headset Blue Music bluetooth. Typ produktu: Zestaw słuchawkowy, Typ zestawu słuchawkowego: Monofoniczny, Regulacja głośności: Cyfrowy. Technologia łączności: Bezprzewodowy, Zasięg bezprzewdowego router'a: 10 m. Czas rozmowy: 7 h, Czas gotowości: 230 h. Waga produktu: 78 g