Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

MSI RX9550SE-TD128 128MB DDR AGP DVI TV-Out 64Bit sVHSKabel VGA GDDR

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
MSI
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
RX9550SE-TD128 128MB DDR AGP DVI TV-Out 64Bit sVHSKabel VGA
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
8932-030R
Kategoria
Karta graficzna jest pełnym graficznym podsystemem komputera PC. Jest ona odpowiedzialna za jakość i prędkość odtwarzania wideo. Dla użytkowników grających w gry lub pracujących z multimedialnymi aplikacjami, szczególnie istotne jest posiadanie karty graficznej z wysoko wydajnym procesorem graficznym i z wystarczającą pamięcią.
Karty graficzne
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezMSI: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 6708
Statystyki oparte są o 95079 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92890 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 07:19:26
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu MSI RX9550SE-TD128 128MB DDR AGP DVI TV-Out 64Bit sVHSKabel VGA GDDR:
To krótkie podsumowanie MSI RX9550SE-TD128 128MB DDR AGP DVI TV-Out 64Bit sVHSKabel VGA GDDR arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

MSI RX9550SE-TD128 128MB DDR AGP DVI TV-Out 64Bit sVHSKabel VGA, GDDR, 64 bit, 400 Mhz, 2048 x 1536 px, AGP 8x

Długie podsumowanie opisu MSI RX9550SE-TD128 128MB DDR AGP DVI TV-Out 64Bit sVHSKabel VGA GDDR:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie MSI RX9550SE-TD128 128MB DDR AGP DVI TV-Out 64Bit sVHSKabel VGA GDDR oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

MSI RX9550SE-TD128 128MB DDR AGP DVI TV-Out 64Bit sVHSKabel VGA. Taktowanie procesora: 250 Mhz. Typ pamięci adaptera grafiki: GDDR, Magistrala pamięci: 64 bit, Prędkość zegara pamięci: 400 Mhz. Maks. Rozdzielczość: 2048 x 1536 px. Wersja DirectX: 9.0, Wersja OpenGL: 1.4. Typ interfejsu: AGP 8x

Procesor
Taktowanie procesora *
Prędkość procesora. Często prędkość zegara procesora wyrażana jest przez producentów w GHz (1 GHz = 1000MHz). Prędkość zegara procesora to podstawowa jednostka, wyrażona w cyklach na sekundę (w hercach), w której komputer wykonuje najbardziej podstawowe operacje, takie jak dodawanie dwóch liczb. Istnieją inne czynniki, takie jak rozmiar pamięci wewnętrznej, które wpływają na rzeczywisty czas reakcji komputera.
250 Mhz
Maks. Rozdzielczość *
Maksymalna liczba pikseli obrazu. Zwykle podaje się ją w formacie szerokość x wysokość, np. "1024 x 768" oznacza szerokość wynoszącą 1024 pikseli a wysokość to 768 pikseli.
2048 x 1536 px
Pamięć
Typ pamięci adaptera grafiki *
Rodzaj pamięci stosowane przez kartę graficzną. Często połączenie dedykowanej pamięci wideo RAM (lub VRAM) i dynamicznego pamięci systemowej. UMA oznacza Unified Memory Architecture i jest architekturą pamięci komputera, która umożliwia jednostce przetwarzania grafiki dzielenie pamięci systemowej. Inne skróty: RAM = Random Access Memory, SDRAM = synchroniczna dynamiczna RAM, DDR = double-data-rate.
GDDR
Magistrala pamięci *
Sprzęt i oprogramowanie łączące główną pamięć z kontrolerem pamięci w systemie komputera. Pierwotnie używane były magistrale ogólnego zastosowania, takie jak magistrale VME i S-100, a współcześnie magistrale pamięci łączą się bezpośrednio z chipem DRAM, dlatego projektowane są przez standard JEDEC.
64 bit
Prędkość zegara pamięci
Częstotliwość pracy pamięci (np. RAM).
400 Mhz
Liczba kanałów
4
Porty i interfejsy
Typ interfejsu *
AGP 8x
Wyjście TV
Yes
Porty i interfejsy
Ilość portów DVI
1
Wydajność
Wersja DirectX *
DirectX to zestaw API (Application Programming Interfaces) do łatwej obsługi zadań związanych z programowaniem gier na systemie operacyjnym Microsoft Windows.
9.0
Wersja OpenGL *
OpenGL (Open Graphics Library) jest specyfikacją definiującą cross-językowy wieloplatformowy protokół API (application programming interface) do pisania aplikacji, które produkują grafiki komputerowe 3D (oraz 2D również). Interfejs ten zawiera ponad 250 połączeń funkcyjnych, które mogą być wykorzystane do opracowania złożonych trójwymiarowych scen z prostych scen pierwotnych.
1.4
Dual Link DVI *
Podwójny kanał interfejsu DVI przesyła dane przez oba kanały do monitora, dzięki czemu uzyskiwana jest wyższa rozdzielczość. Z podwójnym kanałem DVI możliwe jest uzyskanie rozdzielczości 2048 x 1536.
No
Wymagania systemowe
Minimalny procesor
Najniższa prędkość pracy procesora komputera lub minimalna wydajność procesora potrzebna do uruchomienia określonego programu.
Intel Pentium 4/III/II/Celeron, AMD K6/Duron/Athlon/AthlonXP
Minimalna ilość pamięci RAM
Minimalna pamięć RAM wymagana do uruchomienia programu kopmuterowego lub systemu operacyjnego.
128 MB
Pozostałe funkcje
Zgodny z Mac
Urządzenie może być używane z programami Apple Mac.
No
System operacyjny
Lista systemów operacyjnych przetestowanych i zgodnych z tym produktem, w tym wersja i nazwa własna produktu
Windows XP/2000