Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

NEC MT60-26ZL obiektyw do projektora

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
NEC
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
MT60-26ZL
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
50022665
Kategoria
Obiektywy do projektorów.
Obiektywy do projektorów
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezNEC: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 5816
Statystyki oparte są o 95050 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92866 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 Mar 2017 12:11:38
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu NEC MT60-26ZL obiektyw do projektora:
To krótkie podsumowanie NEC MT60-26ZL obiektyw do projektora arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

NEC MT60-26ZL, 2.7 - 4.2:1, 54 - 83 mm

Długie podsumowanie opisu NEC MT60-26ZL obiektyw do projektora:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie NEC MT60-26ZL obiektyw do projektora oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

NEC MT60-26ZL. Stosunek padania: 2.7 - 4.2:1, Długość ogniskowa: 54 - 83 mm

Cechy
Stosunek padania
2.7 - 4.2:1
Cechy
Długość ogniskowa
Przy wyborze nowego obiektywu, bądź rozważania zakupu aparatu z jednym wbudowanym obiektywem, najważniejszą kwestią jest ogniskowa. Determinuje ona ile możemy zmieścić w fotografowanym obrazie i w jakim stopniu możemy powiększyć odległe szczegóły. Decyzja o rodzaju ogniskowej zależeć będzie od planowanej odległości fotografowanych lub filmowanych przedmiotów od fotografującego.
54 - 83 mm