Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Netgear WGE111 - WIRELESS GAMING ADAPTER – 54 Mbit/s

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Netgear
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
WGE111 - WIRELESS GAMING ADAPTER –
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
WGE111GR
Kategoria
NIC lub karta sieciowa jest płytą drukowaną lub chipem, umożliwiającą komputerowi komunikację z innymi komputerami w sieci. Po podłączeniu do sieci, komputery mogą udostępniać strony internetowe, pliki, drukarki i inne zasoby. Najbardziej popularnym standardem sieci jest Ethernet, który może być rozpoznany przez prostokątne złącza zawierające osiem przewodów. Sieć bezprzewodowa ze standardem 802.11b oraz z szybszym 802.11g staje się coraz bardziej popularna zarówno w domu jak i w biurze, jednak nie jest jeszcze tak szybka jak sieć przewodowa (Ethernet). Miejsce publiczne z dostępem do bezprzewodowego Internetu nazywa się "hot spot".
Karty sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezNetgear: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 6095
Statystyki oparte są o 95079 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92890 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 07:20:04
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Netgear WGE111 - WIRELESS GAMING ADAPTER – 54 Mbit/s:
To krótkie podsumowanie Netgear WGE111 - WIRELESS GAMING ADAPTER – 54 Mbit/s arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Netgear WGE111 - WIRELESS GAMING ADAPTER –, Bezprzewodowy, Bezprzewodowy, 54 Mbit/s

Długie podsumowanie opisu Netgear WGE111 - WIRELESS GAMING ADAPTER – 54 Mbit/s:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Netgear WGE111 - WIRELESS GAMING ADAPTER – 54 Mbit/s oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Netgear WGE111 - WIRELESS GAMING ADAPTER –. Technologia łączności: Bezprzewodowy, Interfejs hosta: Bezprzewodowy. Maksymalna szybkość przesyłania danych: 54 Mbit/s

Porty i interfejsy
Technologia łączności *
The technology that enables connectivity of the device, e.g. wired or wireless.
Bezprzewodowy
Interfejs hosta *
Opis interfejsu hosta produktu
Bezprzewodowy
Sieć
Maksymalna szybkość przesyłania danych *
Maksymalna prędkość z jaką dane mogą być przesyłane z jednego urządzenia na drugie.
54 Mbit/s
Konstrukcja
Certyfikaty
802.11g
Wymagania systemowe
System operacyjny
Lista systemów operacyjnych przetestowanych i zgodnych z tym produktem, w tym wersja i nazwa własna produktu
-Microsoft Windows for Workgroups 3.11 -Windows 95, 98, 2000, Me, (drivers inside Windows XP), Windows NT 3.51, 4.0 - RedHat Linux 5.4, 6.0 - CO OpenServer (Unix)
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
32 g
Pozostałe funkcje
Zgodny ze standradami przemysłowymi
Lista cech, które opisują metody zgodności dla określonych w danej branży norm produktu.
802.11g, 802.11b
Minimalne wymagania systemowe
-Novell NetWare Client32 for DOS Client for Windows 95/98 Server 4.10, 4.11, 5.0 - NDIS 2.0 for DOS driver for operating systems that require it
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
80 x 120 x 32,5 mm
Zabezpieczenia fizyczne
64/128 bit WEP Encryption