Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

OKI 41963006 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
OKI
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
41963006
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
41963006
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
5031713923381
Kategoria
Kartridż do drukarki laserowej lub kopiarki
Kasety z tonerem
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezOKI: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 142346
Statystyki oparte są o 96226 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94029 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 31 May 2019 20:16:35
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu OKI 41963006 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy:
To krótkie podsumowanie OKI 41963006 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

OKI 41963006, 10000 stron(y), Purpurowy, 1 szt.

Długie podsumowanie opisu OKI 41963006 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie OKI 41963006 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

OKI 41963006. Wydajność stron z kolorowym tonerem: 10000 stron(y), Kolor(y) wkładów drukujących: Purpurowy, Ilość na paczkę: 1 szt.

Państwo Dystrybutor
France 2 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)