Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

OKI C5540 MFP Duplex Unit jednostka dupleksowa

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
OKI
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
C5540 MFP Duplex Unit
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
42158412
Kategoria
Spraw aby Twoja drukarka drukowała dwustronnie automatycznie za pomocą jednej z dupleksowych jednostek. Zaoszczędź do 50% papieru i pracuj bardziej efektywnie przy wydruku broszur. Oszczędź zarówno pieniądze, jak i środowisko!
Jednostki dupleksowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezOKI: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 33535
Statystyki oparte są o 93587 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 91484 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 Mar 2017 11:20:11
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu OKI C5540 MFP Duplex Unit jednostka dupleksowa:
To krótkie podsumowanie OKI C5540 MFP Duplex Unit jednostka dupleksowa arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

OKI C5540 MFP Duplex Unit, 75 - 105 gsm, A4, A5, B5, Letter, Legal, Executive

Długie podsumowanie opisu OKI C5540 MFP Duplex Unit jednostka dupleksowa:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie OKI C5540 MFP Duplex Unit jednostka dupleksowa oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

OKI C5540 MFP Duplex Unit. Gramatura nośników, podajnik 1: 75 - 105 gsm, Format nośnika (podajnik 1): A4, A5, B5, Letter, Legal, Executive

Formaty plików multimedialnych
Gramatura nośników, podajnik 1
75 - 105 gsm
Format nośnika (podajnik 1)
A4, A5, B5, Letter, Legal, Executive
Państwo Dystrybutor
Nederland 1 distributor(s)