Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Pentel Gel Roller KR507 0.3 mm Black 12 pieces

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Pentel
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Gel Roller KR507 0.3 mm Black 12 pieces
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
11757
Kategoria
Pióro kulkowe używa kulki i atramentu na bazie wody, zamiast na bazie oleju. Atrament w piórze kulkowym przedostaje się na papier głębiej i szerzej niż długopis.
Pióra kulkowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Pentel: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 04 lis 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 4473
Statystyki oparte są o 82243 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 04-11-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 80359 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 sty 2018 20:16:59
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Pentel Gel Roller KR507 0.3 mm Black 12 pieces:
To krótkie podsumowanie Pentel Gel Roller KR507 0.3 mm Black 12 pieces arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Pentel Gel Roller KR507 0.3 mm Black 12 pieces, Czarny, 0,3 mm

Długie podsumowanie opisu Pentel Gel Roller KR507 0.3 mm Black 12 pieces:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Pentel Gel Roller KR507 0.3 mm Black 12 pieces oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Pentel Gel Roller KR507 0.3 mm Black 12 pieces. Kolor produktu: Czarny, Grubość: 0,3 mm

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Customer service details