Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Pentel Maxiflo NLF60 1.2 - 6 mm Blue 12 pieces marker permanentny

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Pentel
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Maxiflo NLF60 1.2 - 6 mm Blue 12 pieces
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
4979
Kategoria
Pisaki do trwałego zapisywania powierzchni takich jak płyty CD i DVD.
Markery permanentne
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezPentel: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 5072
Statystyki oparte są o 87814 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 85818 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 04:46:23
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Pentel Maxiflo NLF60 1.2 - 6 mm Blue 12 pieces marker permanentny:
To krótkie podsumowanie Pentel Maxiflo NLF60 1.2 - 6 mm Blue 12 pieces marker permanentny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Pentel Maxiflo NLF60 1.2 - 6 mm Blue 12 pieces, Niebieski

Długie podsumowanie opisu Pentel Maxiflo NLF60 1.2 - 6 mm Blue 12 pieces marker permanentny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Pentel Maxiflo NLF60 1.2 - 6 mm Blue 12 pieces marker permanentny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Pentel Maxiflo NLF60 1.2 - 6 mm Blue 12 pieces. Kolor produktu: Niebieski

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Customer service details