Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Philips Pronto PCX9200/37 pilot RF Wireless

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Philips
Rodzina produktu:
Rodzina produktów to ogólna nazwa towarowa marki, która zawiera szeroką gamę produktów, które mogą obejmować wiele kategorii. Rodzina produktów zawarta jest w tytule produktu Icecat.
Pronto
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
PCX9200/37
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PCX9200/37
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0609585141018
Kategoria
Urządzenia te pozwalają kontrolować Twój sprzęt domowy z dystansu. Już nigdy nie musisz wstawać!
Piloty
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezPhilips: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 8072
Statystyki oparte są o 91581 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 89518 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 18 maj 2018 13:01:42
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Philips Pronto PCX9200/37 pilot RF Wireless:
To krótkie podsumowanie Philips Pronto PCX9200/37 pilot RF Wireless arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Philips Pronto PCX9200/37, RF Wireless, Srebrny

Długie podsumowanie opisu Philips Pronto PCX9200/37 pilot RF Wireless:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Philips Pronto PCX9200/37 pilot RF Wireless oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Philips Pronto PCX9200/37. Standardowe rozwiązania komunikacyjne: RF Wireless

Konstrukcja
Standardowe rozwiązania komunikacyjne *
Interfejs do podłączania poszczególnych części wyposażenia. Port USB stał się jednym z najpopularniejszych interfejsów przewodowego łączenia urządzeń peryferyjnych. USB 2.0 obsługuje prędkości do 480 Megabitów/sekundę (USB 1: 12Mbit/s). Interfejst FireWire znany jest również jako standard IEEE 1394. Udoskonalony IDE (EIDE) określa się czasem jako Fast ATA, Fast IDE lub ATA-2.
RF Wireless
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Srebrny
Wyświetlacz
Wbudowany wyświetlacz *
Wyświetlacz stanowi część urządzenia, więc nie wymaga ono podłączania dodatkowego sprzętu.
No
Wydajność
Pasmo częstotliwości
Niewielki wycinek zakresu częstotliwości radiowej, obejmujące kanały mające określone przeznaczenie, np. dla radia FM, dla sieci komórkowych do łączenia się z telefonami komórkowymi.
2.4 GHz
Zawartość opakowania
Wydrukowana instrukcja użytkownika
Yes
Oprogramowanie
Obsługiwane systemy operacyjne Windows
Wersja Windowsa, której można używać z tym urządzeniem.
Yes
Wymagania systemowe
Minimalna ilość pamięci RAM
Minimalna pamięć RAM wymagana do uruchomienia programu kopmuterowego lub systemu operacyjnego.
64 MB
Minimalna ilość miejsca w pamięci komputerowej
Minimalne miejsce na dysku twardym wymagane do przechowywania lub uruchomienia programu komputerowego lub systemu operacyjnego.
100 MB
Napęd CD-ROM
Yes
USB
Yes
Customer service details
Array