Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Philips Stand f Plasma TV 42inch high definition

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Philips
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Stand f Plasma TV 42inch high definition
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
ST429964/ZA
Kategoria
"Wygodne, ergonomiczne stanowisko pracy komputera wymaga, regulowanego ramienia do monitora komputera lub stojaka monitora. Oferujemy ramiona i stojaki do monitora na każdą kieszeń, sprawią one, że praca przy komputerze będzie łatwiejsza, bezbolesna i bardziej wydajna. Główne zalecenia ergonomiczne dla używania monitorów, zawierają przeniesienie komputera na dogodny dystans, odległości równej długości ramienia i wysokości monitora na ok. 2''-3'' powyżej poziomu oczu. Wybierz jeden z wielu stylowych ramion i stojaków do komputera i zwolnij wartościowe miejsce na biurku”.
Uchwyty i stojaki do monitorów
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezPhilips: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 10881
Statystyki oparte są o 96362 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94193 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 14 Jul 2020 10:33:40
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Philips Stand f Plasma TV 42inch high definition:
To krótkie podsumowanie Philips Stand f Plasma TV 42inch high definition arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Philips Stand f Plasma TV 42inch high definition, Biurko, Philips 42PF9965 or 42PF9955 Plasma TV

Długie podsumowanie opisu Philips Stand f Plasma TV 42inch high definition:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Philips Stand f Plasma TV 42inch high definition oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Philips Stand f Plasma TV 42inch high definition. Typ mocowania: Biurko. Kompatybilność: Philips 42PF9965 or 42PF9955 Plasma TV

Montaż
Typ mocowania *
Biurko
Pozostałe funkcje
Kompatybilność
Philips 42PF9965 or 42PF9955 Plasma TV