Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Projecta Pull Rod

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Projecta
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Pull Rod
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
10800021
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
5415247135609
Kategoria
Różne akcesoria do projektorów, takie jak stojaki i ekrany.
Akcesoria do projektorów
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Projecta: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 wrz 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 25757
Statystyki oparte są o 78443 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-09-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 76672 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 02 gru 2017 19:38:16
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Projecta Pull Rod:
To krótkie podsumowanie Projecta Pull Rod arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Projecta Pull Rod

Długie podsumowanie opisu Projecta Pull Rod:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Projecta Pull Rod oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Projecta Pull Rod

Szczegóły Techniczne
Kolor produktu
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Srebrny
Szczegóły Techniczne
Teleskopowy
No
Państwo Dystrybutor
Nederland 4 distributor(s)
France 1 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
Deutschland 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Belgium 2 distributor(s)
Switzerland 1 distributor(s)
Luxembourg 1 distributor(s)
Sverige 1 distributor(s)
Norway 1 distributor(s)
Customer service details
X