Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Seagate ATLAS 15K II 36GB U320 36,7 GB SCSI

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Seagate
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
ATLAS 15K II 36GB U320
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
8E036J0
Kategoria
Dyski twarde są dzisiaj najszybszymi trwałymi nośnikami pamięci i mają dużą pojemność. Z tych dwóch powodów są najbardziej używanymi nośnikami pamięci w komputerach i serwerach. Podczas zakupu nowego twardego dysku istnieją trzy ważne aspekty, które trzeba rozważyć: - podłączenie dysku z komputerem lub z innym urządzeniem, które będzie używane z dyskiem, ma duży wpływ na szybkość czytania danych z dysku i zapisywania na dysk. Upewnij się, że podłączenie dysku jest kompatybilne z Twoim komputerem! - Prędkość obrotowa jest także ważna dla szybkości odczytu danych z dysku i zapisu na dysk. – Nie mniej ważna jest pojemność pamięci dysku, czyli ilość danych jaka może być zapisana na dysku.
Twarde dyski
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezSeagate: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 7330
Statystyki oparte są o 93587 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 91484 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 03 Jan 2019 11:53:52
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Seagate ATLAS 15K II 36GB U320 36,7 GB SCSI:
To krótkie podsumowanie Seagate ATLAS 15K II 36GB U320 36,7 GB SCSI arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Seagate ATLAS 15K II 36GB U320, 36,7 GB, 15000 RPM

Długie podsumowanie opisu Seagate ATLAS 15K II 36GB U320 36,7 GB SCSI:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Seagate ATLAS 15K II 36GB U320 36,7 GB SCSI oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Seagate ATLAS 15K II 36GB U320. Pojemność HDD: 36,7 GB, Szybkość HDD: 15000 RPM

Cechy
Pojemność HDD *
Maksymalna pojemność dysku twardego w gigabajtach (1 GB = 1 miliard bajtów)
36,7 GB
Szybkość HDD *
Prędkość obrotowa (prędkość rotacyjna) dysku wyrażona w ilości obrotów na minutę. Im większa ilość rotacji tym sprawniej pracuje dysk.
15000 RPM
Standardowe rozwiązania komunikacyjne *
Interfejs do podłączania poszczególnych części wyposażenia. Port USB stał się jednym z najpopularniejszych interfejsów przewodowego łączenia urządzeń peryferyjnych. USB 2.0 obsługuje prędkości do 480 Megabitów/sekundę (USB 1: 12Mbit/s). Interfejst FireWire znany jest również jako standard IEEE 1394. Udoskonalony IDE (EIDE) określa się czasem jako Fast ATA, Fast IDE lub ATA-2.
SCSI
Rozmiar bufora dysku pamięci
8 MB
Ilosc glowic HDD
2
Czas dostępu przy odczycie
3 ms
Czas dostępu przy zapisie
3,4 ms
Czas wyszukiwania między ścieżkami
0,3 ms
Średnie opóźnienie
Średni czas potrzebny do momentu rozpoczęcia pracy (na przykład odczytu pliku z dysku twardego) przez urządzenie.
2 ms
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
5 - 55 °C
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
910 g
Pozostałe funkcje
Prędkość transferu w trybie ciągłym
98 MB/s
Zasilanie
+5VDC (+-5%), +12 VDC (+-5%)
Inne połączenia
Interfejs ynajdujący się na urządzeniu, do którego można podłączyć inne urządzenie.
80-pin SCA-2
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
102 x 147 x 26 mm
Wewnętrzny
Urządzenie jest wbudowane lub musi zostać wbudowane (Tak/Nie). Jeśli nie, onacza to, że urządzenie podłączane jest zewnętrznie za pomocą kabla bądź bezprzewodowo.
Yes