Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Sharp drum AL160DRN Oryginalny 1 szt.

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Sharp
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
drum AL160DRN
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
AL-160DRN show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
4974019057699
Kategoria
Drukarki i kopiarki laserowe, potrzebują nie tylko tonerów (atrament w proszku), ale także wałka (porównywalny z głowicą drukarki w drukarkach atramentowych). Wałek umieszcza toner w odpowiednim miejscu, a następnie papier jest podgrzewany, więc toner się topi i pojawia się na stale na papierze. Wałki, podobnie jak wszystkie elementy drukarki, zużywają się i w pewnym momencie muszą być zastąpione, są jednak dość trwałe.
Bębny do tonera
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezSharp: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 25587
Statystyki oparte są o 95142 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92960 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 15 Feb 2019 14:29:51
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Sharp drum AL160DRN Oryginalny 1 szt.:
To krótkie podsumowanie Sharp drum AL160DRN Oryginalny 1 szt. arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Sharp drum AL160DRN, Oryginalny, AL-1611, AL-1622, AL-1633, AL-1644, 1 szt., 30000 stron(y), Druk laserowy, Czarny

Długie podsumowanie opisu Sharp drum AL160DRN Oryginalny 1 szt.:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Sharp drum AL160DRN Oryginalny 1 szt. oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Sharp drum AL160DRN. Model: Oryginalny, Kompatybilność: AL-1611, AL-1622, AL-1633, AL-1644, Ilość na paczkę: 1 szt.. Wydajność (w czerni, format A4,ISO/IEC 19752): 30000 stron(y)

Cechy
Technologia druku
Oznacza metodę drukowania stosowaną przez dany produkt.
Druk laserowy
Kompatybilność *
Inne produkty, z którymi urządzenie może być użyte.
AL-1611, AL-1622, AL-1633, AL-1644
Model *
Cechy urządzenia.
Oryginalny
Ilość na paczkę *
1 szt.
Wielopak *
The packaged item contains two or more products sold as a unit.
No
Cechy
Wydajność strony *
Liczba stron możliwych do wydrukowania
30000 stron(y)
Kolor produktu
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Czarny
Pozostałe funkcje
Wydajność (w czerni, format A4,ISO/IEC 19752)
Wydajność przy 5% zadruku. Według komunikatu prasowego z 2004 (Tokio, Palo Alto, CA, Lexington, Kentucky) z 16 czerwca 2004 r., HP, Lexmark, Canon, Epson wspierają międzynarodowe normy ISO, pomagając klientom ocenić wydajność drukarek i tonerów. ISO / IEC 19752:2004 jest międzynarodowym standardem dla określenia wydajności tonerów do monochromatycznych drukarek i elektrofotograficznych urządzeń wielofunkcyjnych, które zawierają składniki drukarki. Poniżej zamieszczono stronę testową używaną do wspomnianych testów: http://standards.iso.org/ittf/PubliclyAvailableStandards/c034911_ISO_IEC_19752_2004(E)_Test_Page.pdf
30000 stron(y)
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 7 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Nederland 1 distributor(s)