Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

StarTech.com PXT1001 kabel zasilające Czarny 0,3 m C14 panel C13 panel

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
StarTech.com
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
PXT1001
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PXT1001
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0065030833424 show
Kategoria
Kabel zasilający wykorzystywany jest do przesyłania prądu elektrycznego.
Kable zasilające
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezStarTech.com: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 69010
Statystyki oparte są o 90160 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 88062 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 12 lis 2019 17:07:04
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu StarTech.com PXT1001 kabel zasilające Czarny 0,3 m C14 panel C13 panel:
To krótkie podsumowanie StarTech.com PXT1001 kabel zasilające Czarny 0,3 m C14 panel C13 panel arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

StarTech.com PXT1001, 0,3 m, Męska/Żeńska, C14 panel, C13 panel, 110 - 240 V, Czarny

Długie podsumowanie opisu StarTech.com PXT1001 kabel zasilające Czarny 0,3 m C14 panel C13 panel:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie StarTech.com PXT1001 kabel zasilające Czarny 0,3 m C14 panel C13 panel oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

StarTech.com PXT1001. Długość kabla: 0,3 m, Płeć konektora: Męska/Żeńska, Złączka 1: C14 panel, Złączka 2: C13 panel. Napięcie: 110 - 240 V, Prąd wejściowy: 10 A. Kolor kabla: Czarny

Cechy
Kolor kabla *
Kolor kabla, np. biały, szary.
Czarny
Płeć konektora *
Męska/Żeńska
Długość kabla *
Długość kabla.
0,3 m
Złączka 1 *
Pierwsze złącze w urządzeniu.
C14 panel
Złączka 2 *
Drugie złącze w urządzeniu.
C13 panel
Materiał płaszcza
Polichlorek winylu (PVC)
Zgodność z RoHS
Restriction of Hazardous Substances (RoHS) służy ograniczeniu użycia pewnych niebezpiecznych substancji powszechnie stosowanych w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym. Każdy produkt zgodny z RoHS badany jest na obecność ołowiu (Pb), kadmu (Cd), rtęci (Hg), sześciowartościowego chromu (Hex-Cr), polibromowanych bifenyli (PBB) i polibromowego eteru (PBDE). PBB i PBDE są to środki zmniejszające palność używane w przypadku kilku rodzajów plastiku. Dla kadmu i sześciowartościowego chromu, poziom musi być mniejszy niż 0,01% substancji wagowych w surowym jednorodnym materiale. W przypadku ołowiu, PBB i PBDE, może ich być nie więcej niż 0,1%, w przeliczeniu na masę surowego jednorodnego materiału. Każdy element zgodny z RoHS musi zawierać 100 ppm lub mniej rtęci przy czym nie może być ona celowo dodana do elementu. W UE niektóry sprzęt wojskowy i medyczny został zwolnione z przestrzegania RoHS.
Yes
Moc
Napięcie
Napięcie potrzebne do zasilania urządzenia.
110 - 240 V
Prąd wejściowy
10 A
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
500 g
Dane opakowania
Szerokość opakowania
Odległość od jednej strony opakowania do drugiej.
7 mm
Głębokość opakowania
Odległość od początku do końca opakowania.
50 mm
Wysokość opakowania
Odległość od góry do dołu opakowania.
121 mm
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
60 g
Państwo Dystrybutor
Nederland 2 distributor(s)
United Kingdom 6 distributor(s)
España 3 distributor(s)
France 2 distributor(s)
Magyarország 3 distributor(s)
Italia 3 distributor(s)
Sverige 2 distributor(s)
Deutschland 4 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Switzerland 2 distributor(s)
Suomi 1 distributor(s)
Australia 2 distributor(s)
Bulgaria 1 distributor(s)
Belgium 1 distributor(s)
Österreich 1 distributor(s)
Customer service details