Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Targus XL Computer Case torba na notebooka 43,2 cm (17") Aktówka Czarny

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Targus
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
XL Computer Case
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
CNXL1 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Zabierz swojego laptop w bezpieczny, wygodny i ergonomiczny sposób; użyj jednej ze specjalnie zaprojektowanych toreb lub walizek
Torby na notebooki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezTargus: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 80069
Statystyki oparte są o 90237 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 88219 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 07 lut 2020 14:58:52
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Targus XL Computer Case torba na notebooka 43,2 cm (17") Aktówka Czarny:
To krótkie podsumowanie Targus XL Computer Case torba na notebooka 43,2 cm (17") Aktówka Czarny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Targus XL Computer Case, Aktówka, 43,2 cm (17"), 2 kg, Czarny

Długie podsumowanie opisu Targus XL Computer Case torba na notebooka 43,2 cm (17") Aktówka Czarny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Targus XL Computer Case torba na notebooka 43,2 cm (17") Aktówka Czarny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Targus XL Computer Case. Typ obudowy: Aktówka, Kompatybilny z maksymalnym rozmiarem ekranu: 43,2 cm (17"). Waga produktu: 2 kg. Kolor produktu: Czarny

Cechy
Kompatybilny z maksymalnym rozmiarem ekranu *
Maksymalny rozmiar ekranu, którego można użyć z tym produktem.
43,2 cm (17")
Typ obudowy *
Rozmiar, kształt i styl obudowy, pokrowca, futerału.
Aktówka
Materiały *
Materiał, z którego wykonano określoną rzecz.
Nylon
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Czarny
Waga i rozmiary
Waga produktu *
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
2 kg
Wymiary pojemnika na notebook (W x D x H)
420 x 340 x 60 mm
Pozostałe funkcje
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
460 x 380 x 90 mm
Państwo Dystrybutor
Sverige 1 distributor(s)
Österreich 1 distributor(s)
Customer service details
X