Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Toshiba PA3212U-4MPC karta sieciowa WLAN Wewnętrzny

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Toshiba
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
PA3212U-4MPC
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PA3212U-4MPC
Kategoria
NIC lub karta sieciowa jest płytą drukowaną lub chipem, umożliwiającą komputerowi komunikację z innymi komputerami w sieci. Po podłączeniu do sieci, komputery mogą udostępniać strony internetowe, pliki, drukarki i inne zasoby. Najbardziej popularnym standardem sieci jest Ethernet, który może być rozpoznany przez prostokątne złącza zawierające osiem przewodów. Sieć bezprzewodowa ze standardem 802.11b oraz z szybszym 802.11g staje się coraz bardziej popularna zarówno w domu jak i w biurze, jednak nie jest jeszcze tak szybka jak sieć przewodowa (Ethernet). Miejsce publiczne z dostępem do bezprzewodowego Internetu nazywa się "hot spot".
Karty sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezToshiba: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 39322
Statystyki oparte są o 90276 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 88257 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 04:10:06
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Toshiba PA3212U-4MPC karta sieciowa WLAN Wewnętrzny:
To krótkie podsumowanie Toshiba PA3212U-4MPC karta sieciowa WLAN Wewnętrzny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Toshiba PA3212U-4MPC, Wewnętrzny, Bezprzewodowy, Mini PCI, WLAN, 802.11b, Zielony

Długie podsumowanie opisu Toshiba PA3212U-4MPC karta sieciowa WLAN Wewnętrzny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Toshiba PA3212U-4MPC karta sieciowa WLAN Wewnętrzny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Toshiba PA3212U-4MPC. Wewnętrzny. Technologia łączności: Bezprzewodowy, Interfejs hosta: Mini PCI, Standardowe rozwiązania komunikacyjne: WLAN. Podstawowy standard Wi-Fi: 802.11b. Kolor produktu: Zielony

Porty i interfejsy
Technologia łączności *
Bezprzewodowy
Interfejs hosta *
Opis interfejsu hosta produktu
Mini PCI
Standardowe rozwiązania komunikacyjne *
Interfejs do podłączania poszczególnych części wyposażenia. Port USB stał się jednym z najpopularniejszych interfejsów przewodowego łączenia urządzeń peryferyjnych. USB 2.0 obsługuje prędkości do 480 Megabitów/sekundę (USB 1: 12Mbit/s). Interfejst FireWire znany jest również jako standard IEEE 1394. Udoskonalony IDE (EIDE) określa się czasem jako Fast ATA, Fast IDE lub ATA-2.
WLAN
Sieć
Wi-Fi
Popularna technologia umożliwiająca przesyłanie danych i bezprzewodowe połączenie z internetem z wykorzystaniem fali radiowych.
Yes
Sieć
Podstawowy standard Wi-Fi
802.11b
Standardy Wi- Fi
Rodzaj lokalnej sieci LAN. Może pracować w trybie ad-hoc, gdzie urządzenia sieci komunikują się ze sobą bezpośrednio (peer-to-peer), lub w trybie infrastruktury, w którym wszystkie urządzenia komunikują się przez punkty dostępowe. Sieć LAN łączy ze sobą komputery na niewielkim obszarze, np. w domu, szkole lub biurze.
802.11b
Szerokość pasma
2,4 GHz
Konstrukcja
Wewnętrzny *
Urządzenie jest wbudowane lub musi zostać wbudowane (Tak/Nie). Jeśli nie, onacza to, że urządzenie podłączane jest zewnętrznie za pomocą kabla bądź bezprzewodowo.
Yes
Kolor produktu
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Zielony
Customer service details
X