Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Toshiba International Warranty Extension from 1 to 3 years

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Toshiba
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
International Warranty Extension from 1 to 3 years
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
SE5003I-PS
Kategoria
Rozszerzenie gwarancji i pomocy oferowanej przez producenta/sprzedawcę tak, aby zakup był zabezpieczony przez dłuższy okres.
Rozszerzenia gwarancji
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezToshiba: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 35774
Statystyki oparte są o 96377 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94200 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 04:28:37
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Toshiba International Warranty Extension from 1 to 3 years:
To krótkie podsumowanie Toshiba International Warranty Extension from 1 to 3 years arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Toshiba International Warranty Extension from 1 to 3 years, 9x5

Długie podsumowanie opisu Toshiba International Warranty Extension from 1 to 3 years:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Toshiba International Warranty Extension from 1 to 3 years oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Toshiba International Warranty Extension from 1 to 3 years. Czas serwisowania (godziny x dni): 9x5

Cechy
Czas serwisowania (godziny x dni)
9x5
Cechy
Kluczowe korzyści
extends your standard warranty from 1 year to 3 years - peace of mind during the lifetime of your Toshiba notebook
Klasy obsługi
extends your standard warranty from one to three years
Zawiera
This service only covers the costs of service parts and labour required to restore the product to full working order within the service period.
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)