Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Trust Notebook Carry Bag 400N torba na notebooka 38,1 cm (15")

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Trust
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Notebook Carry Bag 400N
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
13836
Kategoria
Zabierz swojego laptop w bezpieczny, wygodny i ergonomiczny sposób; użyj jednej ze specjalnie zaprojektowanych toreb lub walizek
Torby na notebooki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezTrust: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 8795
Statystyki oparte są o 96371 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94199 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 07 Feb 2020 14:58:52
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Trust Notebook Carry Bag 400N torba na notebooka 38,1 cm (15"):
To krótkie podsumowanie Trust Notebook Carry Bag 400N torba na notebooka 38,1 cm (15") arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Trust Notebook Carry Bag 400N, 38,1 cm (15")

Długie podsumowanie opisu Trust Notebook Carry Bag 400N torba na notebooka 38,1 cm (15"):
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Trust Notebook Carry Bag 400N torba na notebooka 38,1 cm (15") oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Trust Notebook Carry Bag 400N. Kompatybilny z maksymalnym rozmiarem ekranu: 38,1 cm (15")

Cechy
Kompatybilny z maksymalnym rozmiarem ekranu *
38,1 cm (15")
Cechy
Materiały *
Nylon
Pozostałe funkcje
Wymiary produktu (SxGxW)
410 x 95 x 310 mm