Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Trust Notebook Carry Bag DeLuxe 700L-17 torba na notebooka 43,2 cm (17") Czarny

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Trust
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Notebook Carry Bag DeLuxe 700L-17
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
14034
Kategoria
Zabierz swojego laptop w bezpieczny, wygodny i ergonomiczny sposób; użyj jednej ze specjalnie zaprojektowanych toreb lub walizek
Torby na notebooki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezTrust: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 9965
Statystyki oparte są o 96241 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94057 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 19 Nov 2020 13:37:03
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Trust Notebook Carry Bag DeLuxe 700L-17 torba na notebooka 43,2 cm (17") Czarny:
To krótkie podsumowanie Trust Notebook Carry Bag DeLuxe 700L-17 torba na notebooka 43,2 cm (17") Czarny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Trust Notebook Carry Bag DeLuxe 700L-17, 43,2 cm (17")

Długie podsumowanie opisu Trust Notebook Carry Bag DeLuxe 700L-17 torba na notebooka 43,2 cm (17") Czarny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Trust Notebook Carry Bag DeLuxe 700L-17 torba na notebooka 43,2 cm (17") Czarny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Trust Notebook Carry Bag DeLuxe 700L-17. Kompatybilny z maksymalnym rozmiarem ekranu: 43,2 cm (17")

Cechy
Kompatybilny z maksymalnym rozmiarem ekranu *
43,2 cm (17")
Materiały *
Skóra
Główny kolor produktu *
Czarny
Waga i rozmiary
Wymiary pojemnika na notebook (W x D x H)
310 x 420 x 60 mm
Pozostałe funkcje
Wymiary produktu (SxGxW)
450 x 95 x 370 mm