Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Vertiv Avocent RJ-45 to DB-25 DCE Male wtyczka RJ-45 - DB-25

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Vertiv
Rodzina produktu:
Rodzina produktów to ogólna nazwa towarowa marki, która zawiera szeroką gamę produktów, które mogą obejmować wiele kategorii. Rodzina produktów zawarta jest w tytule produktu Icecat.
Avocent
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
RJ-45 to DB-25 DCE Male
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
210092 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Wtyczki łączące dwa lub większą liczbę komponentów.
Wtyczki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezVertiv: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 10887
Statystyki oparte są o 96385 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94218 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 04:27:53
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Vertiv Avocent RJ-45 to DB-25 DCE Male wtyczka RJ-45 - DB-25:
To krótkie podsumowanie Vertiv Avocent RJ-45 to DB-25 DCE Male wtyczka RJ-45 - DB-25 arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Vertiv Avocent RJ-45 to DB-25 DCE Male, RJ-45 - DB-25

Długie podsumowanie opisu Vertiv Avocent RJ-45 to DB-25 DCE Male wtyczka RJ-45 - DB-25:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Vertiv Avocent RJ-45 to DB-25 DCE Male wtyczka RJ-45 - DB-25 oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Vertiv Avocent RJ-45 to DB-25 DCE Male. Złącze(a): RJ-45 - DB-25

Cechy
Złącze(a) *
RJ-45 - DB-25
Szczegóły Techniczne
Technologia
DCE